Medale zawodników Millenium Rzeszów w Pucharze Polski

Świetnie spisali się judocy Millenium AKRO Rzeszów w Bytomiu na Międzynarodowym Pucharze Polski Juniorów zdobywając trzy medale oraz w kategorii Juniorów Młodszych jeden krążek.

Ze srebrnym medalem powraca do Rzeszowa junior Mateusz Grendys do 81 kg pokonując kolejno Filipa Wahla Czarni Bytom, Kamila Hulina Pałac Młodzieży Katowice, Bartłomieja Szadejko Conrad Gdańsk a w finale po dogrywce nieznacznie ulega Kamilowi Bouatia z Ryś Warszawa.

Następny srebrny medalista to Jevhan Korovel do 60 kg który zwyciężył Kamila Bartnikiewicza Juvenia Wrocław, Alvaqedi Mukhtara Truso Elbląg, Oskara Świderskiego Żak Kielce a w finale też po dogrywce przegrywa z  Hubertem Biedrzyckim z Konrad Gdańsk.

Brąz zaś wywalczył Jafar Jafar do 66 kg wygrywając z Alanem Balcerowskim Conrad Gdańsk, Davidem Sopinec Hradec Kralowe, następnie przegrywa z Oliwierem Nowok AZS Wrocław by dalej pokonać  Wiktora Talewskiego AWF Gdańsk,   Marcelela Derkacza Ryś Warszawa i Mateusza Prokopiuka Politechnika Białystok.

Nasz junior młodszy Krystian Bethoon zdobywa brązowy medal w kategorii do 50 kg wygrywając z  Filipem Skrajnym Ikizama Piaseczno  następnie znowu po dogrywce ulega Łukaszowi Rosa z Czarnych Bytom i o brąz zwycięża z Jakubem Wencelem z Czarnych Bytom.

Cieszy świetna postawa judoków Millenium AKRO Rzeszów a w Pucharze Polski prócz zawodników z kraju wystartowali również judocy z Czech i Ukrainy.

Gratulacje!!!!

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *